Salvatore Ferragamo SF938S-023-57 Sf938s 57 023 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Salvatore Ferragamo Sf938s 57 023 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Gri
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
150mm
Cerçeve rengi
Gri
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
57mm
köprü boyutu
15mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
150mm