Scotch & Soda SS8008-104-51 Ss8008 51 104 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Scotch & Soda Ss8008 51 104 güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Bağa
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Geometrik / Sekizgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
140mm
Watches2U garantisi
2 yıl
EAN
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Bağa
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
19mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
140mm