Smith BAYSIDE-807-54 Bayside 54 807 bayside güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Bayside 54 807 bayside güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Duman
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
19mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm