Smith BRIDGETOWN-N6T-54 Bridgetown 54 n6t bridget güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Bridgetown 54 n6t bridget güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Duman
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
135mm
Watches2U garantisi
2 yıl
menzil
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Siyah
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
20mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
135mm