Smith CAVALIER-LPA-55 Cavalier 55 lpa güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Cavalier 55 lpa güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Kırmızı
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mor
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Çok katmanlı
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Kırmızı
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
16mm
Çok katmanlı
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
140mm