Smith CROSSFADE-TCB-55 Crossfade 55 tcb crossfade güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Crossfade 55 tcb crossfade güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
İki ton
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
19mm
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
140mm