Smith CRUSADER-S37-53 Crusader 53 s37 crusader güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Crusader 53 s37 crusader güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Siyah
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Ateş
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Çok katmanlı
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
21mm
Temple uzunluğu
140mm
Watches2U garantisi
2 yıl
menzil
UPC
Hepsini gör
Cerçeve rengi
Siyah
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
21mm
Çok katmanlı
Objektif renk
Ateş
Temple uzunluğu
140mm