Smith ECLIPSE-35J-58 Eclipse 58 35j tutulma güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Eclipse 58 35j tutulma güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Portakal
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Polarize
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Portakal
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Köprü veya Pad
Köprü
Polarize
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
140mm