Smith ECLIPSE-HK8-58 Eclipse 58 hk8 eclipse güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Eclipse 58 hk8 eclipse güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Mor
Objektif renk
Gri
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Mor
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
140mm