Smith ECLIPSE-LPA-58 Eclipse 58 lpa tutulma güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Eclipse 58 lpa tutulma güneş gözlüğü
Cerçeve rengi
Kırmızı
Objektif renk
Mor
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Çok katmanlı
Köprü veya Pad
Köprü
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Kırmızı
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Çok katmanlı
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
140mm