Smith EMBER-2JK-56 Ember 56 2jk ember güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Ember 56 2jk ember güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mor
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
16mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Mor
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
56mm
köprü boyutu
16mm
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
135mm