Smith HOLIDAY-2M4-54 Holiday 54 2m4 tatil güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Holiday 54 2m4 tatil güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Beyaz
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Duman
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Beyaz
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
140mm