Smith HOLIDAY-6HT-54 Holiday 54 6ht tatil güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Holiday 54 6ht tatil güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Beyaz
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
Beyaz
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
17mm
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
140mm