Smith OVERDRIVE-N-LZJ-61 Overdrive 61 n lzj güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Overdrive 61 n lzj güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
İki ton
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
61mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
135mm