Smith PIVLOCKASANA-N-67T-99 Pivlockasana 99 n 67t güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Pivlockasana 99 n 67t güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Pembe
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Çerçevesiz
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
99mm
köprü boyutu
01mm
Temple uzunluğu
125mm
Cerçeve rengi
Pembe
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
99mm
köprü boyutu
01mm
Köprü veya Pad
Ped
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
125mm