Smith PREP-AOZ-53-BG Prep aoz 53 bg güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Prep aoz 53 bg güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Eğim
lens teknolojisi
Polarize
Zararlı güneş ışığından koruma
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Orta
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Altın
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
53mm
köprü boyutu
19mm
Köprü veya Pad
Ped
Eğim
Polarize
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
145mm