Smith PREP-J5G-59 Prep 59 j5g güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Prep 59 j5g güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
Altın
Çerçeve Malzeme
Metal
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Polarize
Köprü veya Pad
Ped
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
39mm
Temple uzunluğu
125mm
Cerçeve rengi
Altın
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
39mm
Köprü veya Pad
Ped
Polarize
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
125mm