Smith QUESTA-WK5-50 Questa 50 wk5 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Questa 50 wk5 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
Uygun
Küçük
Göz Boyutu
50mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
İki ton
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
50mm
köprü boyutu
19mm
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
140mm