Smith REBEL-G19-58 Rebel 58 g19 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Rebel 58 g19 güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Duman
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Erkeklerin
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Köprü veya Pad
Köprü
Duman
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
140mm