Smith REBEL-OXZ-58 Rebel 58 oxz güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Rebel 58 oxz güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cerçeve rengi
İki ton
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
Objektif renk
Mavi
lens teknolojisi
Ayna
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
Çok katmanlı
Köprü veya Pad
Köprü
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
İki ton
Göz Boyutu
58mm
köprü boyutu
15mm
Köprü veya Pad
Köprü
Ayna
Zararlı güneş ışığından koruma
Çok katmanlı
Objektif renk
Mavi
Temple uzunluğu
140mm