Smith REBOUND-0Z3-59 Rebound 59 0z3 güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Rebound 59 0z3 güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Kırmızı
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
Objektif renk
Ateş
lens teknolojisi
Çok katmanlı
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
18mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Kırmızı
Erkeklerin
Bayan
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
18mm
Çok katmanlı
Objektif renk
Ateş
Temple uzunluğu
135mm