Smith ROUNDER-HWS-52 Rounder 52 hws güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Rounder 52 hws güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Ateş
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Çok katmanlı
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
İki ton
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
17mm
Çok katmanlı
Objektif renk
Ateş
Temple uzunluğu
135mm