Smith SIDNEY-1ED-52 Sidney 52 1ed güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Sidney 52 1ed güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Yeşil
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
lens teknolojisi
Polarize
Uygun
Orta
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
22mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Yeşil
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
52mm
köprü boyutu
22mm
Köprü veya Pad
Köprü
Polarize
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
145mm