Smith SMITHCOLETTE-N-DCD-55 Smithcolette 55 n dcd güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Smithcolette 55 n dcd güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Tuesday 19 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Kahverengi
lens teknolojisi
Polarize
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
17mm
Temple uzunluğu
135mm
Cerçeve rengi
Mavi
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
55mm
köprü boyutu
17mm
Köprü veya Pad
Köprü
Polarize
Zararlı güneş ışığından koruma
Objektif renk
Kahverengi
Temple uzunluğu
135mm