Smith SNARE-2JK-51 Snare 51 2jk güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Snare 51 2jk güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
benzer ürünler
Cinsiyet
Erkeklerin
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mor
lens teknolojisi
Çok katmanlı
Uygun
Orta
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
İki ton
Bayan
Erkeklerin
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
20mm
Çok katmanlı
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
145mm