Smith SNARE-RYU-51 Snare 51 ryu güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Snare 51 ryu güneş gözlüğü
PayPal
Stoklar tükendi
en kısa sürede bu ürünün kullanılabilir olduğunda haberdar olmak için e-posta adresinizi girin.
benzer ürünler
Cerçeve rengi
Bağa
Objektif renk
Mor
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Çok katmanlı
Köprü veya Pad
Köprü
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
20mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Bağa
Göz Boyutu
51mm
köprü boyutu
20mm
Çok katmanlı
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
145mm