Smith SOPHISTICATE-OXZ-54 Sophisticate 54 oxz güneş gözlüğü
başparmak tırnağı
Smith Sophisticate 54 oxz güneş gözlüğü
Şu kodla ekstra %10 indirim kazanın: WOWTEN
Apple Pay
Klarna
PayPal
Mevcut
Stoktaki 4-6 Days içinde
Birleşik Krallık'e Wednesday 20 May 2026'e kadar. tahmini Gönderme
 30 Gün Sorunsuz İade
 Ücretsiz UK Teslimat
Teslimat ve İade Politikamızı görüntüleyin.
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
Mavi
Çerçeve Malzeme
Plastik
çerçeve şekli
Yuvarlak / Oval
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Mor
lens teknolojisi
Zararlı güneş ışığından koruma
lens teknolojisi
Çok katmanlı
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Orta
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
19mm
Temple uzunluğu
145mm
Cerçeve rengi
Mavi
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
54mm
köprü boyutu
19mm
Çok katmanlı
Objektif renk
Mor
Temple uzunluğu
145mm