Victoria Beckham VB671S-5914009 Vb671s 59 5914009 güneş gözlüğü
Cinsiyet
Bayan
Cerçeve rengi
İki ton
Çerçeve Malzeme
Asetat
çerçeve şekli
Kare / Dikdörtgen
çerçeve Türü
Tam Çerçeve
Objektif renk
Gri
objektif Filtresi
2
Köprü veya Pad
Köprü
Uygun
Büyük
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
14mm
Temple uzunluğu
140mm
Cerçeve rengi
İki ton
Cinsiyet
Bayan
Göz Boyutu
59mm
köprü boyutu
14mm
Köprü veya Pad
Köprü
objektif Filtresi
2
Objektif renk
Gri
Temple uzunluğu
140mm